Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé čelní nakladače, nahlédněte do našeho e-shopu firmy ZAHRADA-DÍLNA-STROJE. Nabízíme nakladače Avant, které jsou výborným pomocníkem ve stavebnictví, v zahradnictví, ve volném čase, při údržbě veřejných prostranství, v průmyslu, v lesnictví a v zemědělství. Jejich multifunkčnost umožní celoroční využití. Najdete u vás nakladače AVANT SÉRIE 200 - 700 včetně nakladače AVANT - SÉRIE R.

AVANT je nejkompaktnější a nejuniverzálnější kloubový nosič nářadí spojený s teleskopickým nakladačem. Díky osmi modelovým řadám umí vyhovět každému zájemci a má řešení na každou práci. Nářadí je navrženo speciálně pro nosiče Avant a to tak, aby byly zachovány důležité vlastnosti celé sestavy. A to zejména výkon, životnost a bezpečnost práce.

Nosič nářadí Avant je synonymem pro multifunkční využití. Velký hydraulický výkon na přídavné hydraulice nabízí možnost použití širokého spektra nářadí - ať již aktivních nebo pasivních. Vysoký výkon dovoluje bezproblémové nasazení mulčovačů, sněhových fréz, půdních a pařezových fréz, drtičů, překopávačů kompostu, štípaček na dřevo apod..

Ve standardu se nakladače dodávají s připojování přídavné hydrauliky pomocí multikupleru. Jedná se o dva doky obsahující veškeré hydraulické a elektrické propojení a tyto po přiložení k sobě pouze jedním pohybem klíče zajistíme. Tím se vše připojí. Takto jsme schopni připojit i hadice, jež jsou díky rozpálenému sluníčku pod tlakem a nebo naopak se vyhneme potížím se zmrzlými rychlospojkami a hadicemi v zimě.